Ledenoverzicht

Dit zijn alle leden van de Jongerenraad. Maak ook kennis met het Dagelijks Bestuur van de Jongerenraad Ede.

Dagelijks bestuur

Voorzitter: Ardin van Emmerik, e-mail: ardin.van.emmerik@ede.nl
Secretaris: Fennie Wesselink, e-mail: fennie.wesselink@ede.nl
Vicevoorzitter: Lara Hoogenbosch, e-mail: lara.hoogenbosch@ede.nl
Penningmeester: Sander van Holstijn, e-mail: sander.van.holsteijn@ede.nl

Leden van de Jongerenraad Ede

Arjan Boot uit Ede, e-mail: arjan.boot@ede.nl
Dominick Vermeulen uit Ede, e-mail: dominick.vermeulen@ede.nl
Faith van Ginkel uit Ederveen, e-mail: faith.van.ginkel@ede.nl
Fatima el Maadouri uit Ede, e-mail: fatima.el.maadouri@ede.nl
Harry Lammers uit Ede, e-mail: harry.lammers@ede.nl
Imane Zallali uit Ede, e-mail: imane.zallali@ede.nl
Johan van der Ploeg uit Ede, e-mail: johan.van.der.ploeg@ede.nl
Joep Geurink uit Lunteren, e-mail: joep.geurink@ede.nl
Jos de Heij uit Ede, e-mail: jos.de.heij@ede.nl
Johannes van der Poel uit Ede, e-mail: johannes.van.der.poel@ede.nl
Kübra Bas uit Ede, e-mail: kubra.bas@ede.nl
Merel van Kraats uit Ede, e-mail: merel.van.kraats@ede.nl
Nick Veenendaal uit Ede, e-mail: nick.veenendaal@ede.nl
Ümmünur Özel uit Ede, e-mail: ummunur.ozel@ede.nl
Yasmine Aznadi uit Ede, e-mail: yasmine.aznadi@ede.nl