Ledenoverzicht

Dit zijn alle leden van de Jongerenraad.

Dagelijks bestuur

Voorzitter: Naoual el Bachrioui uit Ede, e-mail: naoual.el.bachrioui@ede.nl
Vice-voorzitter: Renilde Adaja Luijendijk uit Ede, e-mail: renilde.luijendijk@ede.nl
Secretaris: Ardin van Emmerik uit Ede, e-mail: ardin.van.emmerik@ede.nl
Penningmeester: Sander Holsteijn uit Ede, e-mail: sander.holsteijn@ede.nl

Leden

Abdelilah Boukattan uit Ede, e-mail: abdelilah.boukattan@ede.nl
Aninka Spekle uit Ede, e-mail: aninka.spekle@ede.nl
Fennie Wesselinkuit Ede, e-mail: fennie.wesselink@ede.nl
Fairouz Koubia uit Ede, e-mail: fairouz.koubia@ede.nl
Lara Hoogenbosch uit Ede, e-mail: lara.hoogenbosch@ede.nl
Karim el Bachrioui uit Ede, e-mail: karim.el.bachrioui@ede.nl
Laura Mostert uit Lunteren, e-mail: laura.mostert@ede.nl
Maria Luijendijk uit Ede, e-mail: maria.luijendijk@ede.nl
Sabine Stroband uit Ede, e-mail: sabine.stroband@ede.nl