Lonneke Claessens

Lonneke kunt u benaderen voor algemene vragen en voor nieuwe initiatieven. Zij is bereikbaar op telefoonnummer 06-52488761 of stuur een e-mail naar vastgoedpunt@ede.nl.

Wim de Bruin

Wim kunt u benaderen voor informatie over woonkavels en voor initiatieven op het gebied van wonen. Hij is bereikbaar op telefoonnummer 06-52472270 of stuur een e-mail naar wim.de.bruin@ede.nl.

Jan Craanen

Jan kunt u benaderen voor informatie over bedrijfsonroerend goed en voor initiatieven op het gebied van wonen. Hij is bereikbaar op telefoonnummer 06-51119564 of stuur een e-mail naar jan.craanen@ede.nl.

Sander van de Pol

Sander van de Pol

Sander kunt u benaderen voor informatie over bedrijfskavels op Het Laar en over werklocaties in het algemeen. Hij is bereikbaar op telefoonnummer 06-52385418 of stuur een e-mail naar sander.van.de.pol@ede.nl.

Angelique Gerritsen

Angelique Gerritsen

Angelique kunt u benaderen voor informatie over bedrijfskavels op BTA12 en over werklocaties in het algemeen. Zij is bereikbaar op telefoonnummer 06-52513339 of stuur een e-mail naar angelique.gerritsen@ede.nl.

Marieke Teunissen

Marieke kunt u benaderen voor informatie over bedrijfskavels op BTA12 en over werklocaties in het algemeen. Zij is bereikbaar op telefoonnummer 06-52488761 of stuur een e-mail naar marieke.teunissen@ede.nl.

Martin Kraaijenvanger

Martin Kraaijenvanger

Martin kunt u benaderen voor informatie over bedrijfskavels op Bedrijvenpark De Vallei en over werklocaties in het algemeen. Hij is bereikbaar op telefoonnummer 06-12127054 of stuur een e-mail naar martin.kraaijenvanger@ede.nl.

Gigi Kraak

Gigi Kraak

Gigi kunt u benaderen voor informatie over panden of gronden met een recreatieve functie/bestemming en voor initiatieven op recreatief gebied. Zij is bereikbaar op telefoonnummer 06-52061350 of stuur een e-mail naar gigi.kraak@ede.nl.

Anne Sauer

Anne kunt u benaderen voor informatie over panden of gronden met een agrarische of maatschappelijke functie/bestemming. Daarnaast kunt u Anne ook benaderen voor initiatieven op agrarisch of maatschappelijk gebied. Hij is bereikbaar op telefoonnummer 06-52472268 of stuur een e-mail naar anne.sauer@ede.nl.